Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
Z

amestnancov na Stanici Kasína majetku sa rozhodli opustiť miestne Kulinárske únie. Väčšina únie členov zamestnaných v Boulder Station podpísali petíciu tento mesiac hovoria, že už nechcete byť zastúpené Miestne Kulinárske 226 a Barmanov Miestne 165. Odchod prichádza ako únie a nonunion vlastnosti celej Las Vegas Údolí majú vydané hromadné prepúšťanie a furloughs je tam právny hazardných hier v new orleans.
Podľa pondelok výpis zo Stanice Kasína, Boulder Station sa už rozpoznať alebo vyjednávanie s odbormi 77 zdarma kasíno bonus kód. "Tešíme sa, že rovnaké priame vzťahy so skupinou Členov Tímu, ako to robíme s ostatnými Členmi Tímu na Boulder Station," Prevádzkový Riaditeľ Bob Finch povedal vo vyhlásení, ktoré poskytla Review-Journal.

Pracovníci na majetku boli zastúpené únie od roku 2016, po väčšinou hlasovali za zastupovanie únie 777 sálajúce sloty zadarmo mince. Celkom 532 z 576 oprávnených zamestnancov hlasovali, s 355, ktorým sa schvaľujú Kulinárske zastupovanie a 177 hlasovanie proti. 777 anjel číslo zmysle hazardných hier.

Je tam právny hazardných hier v new orleans

TOP