Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
Ž

aloby podané štvrtok prevádzkovateľom Monmouth Parku, New Jersey Plnokrvník Horsemen Asociácia (NJTHA), proti National Collegiate Athletic Association (NCAA) a štyri veľké športové ligy tvrdí, že líg právne kroky [Murphy v NCAA] v auguste 2012 na nariadiť New Jersey Športové Stávky Zákon náklady na plnokrvník horse racing track v Oceanport 150 miliónov v stratené príjmy medzinárodné formou bufetu emerald queen kasíno. Päť ligy predchádzať aj na "2012 Zákon" umožňuje športové stávky v New Jersey kasína a závodné trate podľa žalujú za Profesionálny a Amatérsky Šport Protection Act (PASPA) vnútorná bezpečnosť casino popis práce.

Po dvoch súdnych sporoch, Christie som v roku 2012 a Christie II v roku 2014, v ktorom ligy zvíťazil v oboch, Mája 14, 2018, ich [ligy] šťastia doslo, keď Najvyšší Súd vyhlásil za spolkového zákona zákaz športových stávok protiústavný. Asbury Park tlačové správy, že dokumenty podané štvrtok od právnikov pre New Jersey Plnokrvník Horsemen Asociácia Inc.žiadať, aby ligy, sankcionovať, pretože od októbra 26, 2014-18 zadarmo hracie automaty zadarmo mince s. Mája 2018 NJTHA zabránila prevádzkovanie športových stávok miesto na Oceanport dráhu, čo v čo Monmouth Park odhadov je $149,977,173 ušlých príjmov.Športové stávkovanie, súd výslovne uvádza: "V ten istý čas ako Ligy boli presvedčivé tento Súd "nevyhnutné" potrebujete na zastavenie šírenia športové stávky robia presný opak aktívne tankovanie a profitujú z rýchle rozšírenie športového stávkovania po celých Spojených Štátoch a medzinárodne zadarmo hracie automaty s bonusom kôl bez registrácie. Za tento Súd je späť, Ligy majú agresívne presadzovať a uľahčil šírenie stávok na výsledok Ligy " hry, ako aj štatistický predstavení, cez fantasy podmienok, z Ligy vlastných hráčov Ligy vlastných hier." Oblek tiež robí zmienka o tzv zadarmo hracie automaty s točeniami zdarma.

"integrity poplatok" ligy sú agresívne lobingu Štátu New Jersey, ktorý by si Monmouth Park podeliť sa o svoje športové stávky príjmov s ligy, spolu s športových stávok príjmy druhých, volať to "hypocracy" a jeho [ligy] správania", shameless." Právnici pre Monmouth Park chcú dôkaznú sluch ak chcete byť naplánované spoločnosťou U. Okresného Súdu Sudca Michael Shipp tak, že celková škody, vrátane, súd nákladov a poplatkov, sa dá určiť čo má small blind znamená v texas holdem. Podľa Asbury Park Stlačte, NJTHA konzultant Dennis Drazin, povedal: "Keď si sčítať čísla príde na $150 miliónov na 200 miliónov dolárov, a to môže byť viac." Drazin ide o povedať, že "je celkom jasné, máme právo na náhradu škody." Športové stávky zostáva podržaný v Záhrade Štátu napriek tomu, že rozhodnutie Najvyššieho Súdu sr, však štát zákonodarcovia údajne povedal, že očakávajú, že na jún 7 schváliť legislatívu na daň a reguláciu hazardných hier..

Medzinárodné formou bufetu emerald queen kasíno

TOP