Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
U

K-uvedené on-line hazardných hier prevádzkovateľ 32Red hovorí, že začal 2016 off o finančnom trhať a zároveň oznamuje nové tričko sponzorstvo s anglickou Premier League futbalistov Leeds United FC. V piatok, 32Red vydal obchodovanie aktualizácia pokrýva rok-na-dátum do Mája 11, počas ktorého sa ako-na-radi hranie príjem bol až 39% z rovnakého obdobia minulého roka.

Hodiť príspevkov z Malty-licencované online kasína značky Roxy Paláci, ktorý 32Red získala minulý rok v lete, a príjmy, je do veľkej 71% medziročne. Ako na to tričko, obchod, 32Red hovorí, že pakt bude trvať tri roky, od 2016-17 EPL sezóny stránky bonus sloty stávky zadarmo bez vkladu. Okrem toho, že ich logo zdobia truhlice z Leeds hráčov, 32Red hovorí riešenie ponúka im primo viditeľnosť počas celého tímu Elland Road domáci štadión, ako aj prístup k Leeds " globálny fanúšikovskú základňu prostredníctvom klubu digitálnej a mediálnej platformy. Zaujímavé je, 32Red tradičné červené logo sa objaví modrý na tím je košele.
Farba swap je nod na dlhotrvajúce nepriateľstvo Leeds fanúšikovia ukázali, EPL súperovi Manchester United, ktorého združenia s červenou farbou robí 32Red tradičné logo non-starter prípade, že dúfa, že sa vystúpte na pravej nohy s Leeds fanúšikov stránky bonus sloty točenie zdarma. To nie je 32Red je prvý vpád do EPL sponzorstvo derby, predtým skóroval tie-up s Aston Villa a Swansea City. 32Red to logo možno v súčasnosti nájsť zdobia košele Škótsky futbalový opôr Glasgow Rangers stránky slot bonus nových členských 100. 32Red je nové podpisový takto závan high-profil UK futbal obchodov v minulosti pár týždňov, vrátane West Brom dva-rok tričko vysporiadať s K8 Skupiny a Celtic FC štyri-rok zaoberajú Dafabet, zatiaľ čo Bet365 išiel jeden lepší, ako sa stávajú prvé stávkové prevádzkovateľ si svoje meno na EPL štadión technickú de passe oublie casino max. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Stránky bonus sloty stávky zadarmo bez vkladu

TOP