Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
K

omisia je tiež pondering povinné požiadavky na stroje na pravidelne vloženie pauzy v hrať a upozorniť zákazníkov na tom, koľko peňazí sú výdavkov poker stávka sa nazýva strčiť krížovka. Tento zdanlivo iracionálne nadšenie bolo pravdepodobne výsledkom britská vláda nakoniec potvrdzuje svoje plány na adresu šírenie stávkových kanceláriách a ich damnable pevné-kurzy stávkových terminálov (FOBT) poker. Napriek tomu, že nezaujatý Q1 vysvedčenie, akcie v UK bookies Ladbrokes vzrástol takmer 7% v stredu, aby sa priblížili v 153.3 s stávky zahŕňať chorých ostrovy.

Vláda očakáva, že zmeny, ktoré sa vykonajú v októbri, čo je dosť času na prípravu potrebných vplyvu a regulačných opatrení kasíno le domaine de vyhne vyhne-les-eaux. Na Paddsters myslíte, že zvýšenej verejnej kontrole a vlády nedávne rozhodnutie zvýšiť stroj hry dani z FOBTs už viedol k prevádzkovateľov stávok oznamuje obchod uzávery, poskytovanie nových plánovanie pravidlá zbytočné.

Namiesto toho, Grant povedal, že vláda bola pri pohľade na schému, ktorá by si hráči, ktorí chcú hrať na stroj ponúka vklady nad 50 libier buď využiť predplatenými účet alebo zaťaženie hotovosti na prepážke s stávky obchod zamestnancov casino flamingo grau du roi. V piatok, Kopce oznámila uzavretie 109 obchodov, zatiaľ čo Ladbrokes už predtým oznámila svoj úmysel uzavrieť 50 obchody, v tomto roku a generálny RIADITEĽ Richard Glynn povedal streda spoločnosť by "nevyhnutne recenziu ďalšie obchod uzávery v roku 2015." Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre kasíno le grau-du-roi flamingo. William Hill generálny RIADITEĽ Ralph Polevou nazýva vláda navrhuje odporúčania "vyvážené reakcie", ale Írska stávková prevádzkovateľ Paddy Power už je protestovať proti stávky obchod, plánovanie, zmeny, ako je "úplne zbytočné a zníži hospodárskej súťaže v odvetví." V januári, Paddy 's head maloobchodných Andy McCue sa dostal do verejnej dustup s Polevou nad otázkou, obmedzovanie novú stávku obchod otvory, ktoré McCue navrhol favorizovaný operátori ako Kopce a Kluci, každý z ktorého maloobchod prítomnosť prevyšuje Paddy' s faktorom 10. Ako pre tých, solené arašidy, vláda nie je plánuje znížiť maximálne £100 podmienok limit na FOBTs. Stavebné povolenie by potrebné aj pre reštaurácie a krčmy chcú previesť svoje priestory na vklad obchodov. Podobne ako Kluci, Kopce akcie získal 4.5% na deň, keď Paddy Power spadol takmer 1%.

Poker stávka sa nazýva strčiť krížovka

TOP