Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

red štvrtok hlasovať, tzv. Vo štvrtok, bill – ktorá neobsahuje žiadne podrobnosti a teda slúži len ako prostriedok, aby on-line poker konverzáciu v zákonodarca – bol prepustený Zhromaždenia Prostriedky Výboru keď je batavia kasíno bude otvorené. Pechanga koalície, ktorá má v súčasnosti pestuje na deväť federálne uznané California kmene, napísal predseda Výboru Jimmy Gomez, povedal: "otázky, ktoré rozdeľujú zainteresované strany nevyriešia." Kým koalícia tvrdí, že sa záujem to riešiť tieto rozdiely, to tiež napadlo, "ak naozaj, že je to možné." Na Pechanga písmeno povedal, že koalícia sa len presunula svoju pozíciu na "neutrálnej" na AB 431 minulý mesiac "z rešpektovanie Predseda Šedá vedenia a pred istotu, že konsenzus by sa snažil pred prechodom vpred." List išiel na vás varovať, že "pohybujúce účet v tejto dobe by byť priamo kontraproduktívne k internetu, poker úsilie." Na Pechanga koalície tlačidlo námietky sú dvojaké keď je belterra kasíno bude otvorené.
Hviezdy koalície uznali, že tam bolo "veľa ľavej urobiť, aby návrh zákona jazyk", že každý si môže podporovať, ale je to "spáchaných na riešenie ostatných otázok robí zapaľovanie casino akceptuje paypal. Nechce povoliť "zlé aktérov", ako PokerStars, ktoré si firmu u NÁS obyvateľov post-prechod 2006 Nezákonné Internet Gambling Enforcement Act (UIGEA), na účasť v Kalifornii je regulované online poker trhu (bez ohľadu na to, Hviezdy " nové vlastníctvo). GamblingCompliance pisár Chris Krafcik (@cKrafcik) uviedlo, že Výbor je päť GOP členov sa páčilo, nie hlasovať jedným spôsobom, alebo druhej, pričom 12 Demokrati mali jednomyseľne hlasoval v prospech. Kalifornia je online poker "shell" bill prežili ďalší výboru hlasovať vo štvrtok aj napriek evidentnej vyhýbanie sa jeho Republikánski členovia robí ideapad 330 mať ssd slot.

Deň predtým, Krafcik uvádzali, že AB 431 nechcel, aby vzhľad na Montáž podlahy až po ďalšom kole verejného vypočutia, ktoré je naplánované na jún a júl 24 8 s Mimovládna Organizácia Výboru.

Keď je batavia kasíno bude otvorené

TOP