Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
p

on uzavretie dohody, Sightline je generálny riaditeľ a zakladateľ Kirk Sanford, preberá úlohu prezident a generálny RIADITEĽ spoločnosti novo-založená spoločnosť poker hra on-line.

RT je zakladateľ a súčasný prezident a CEO, Ján Dominelli, sa stal predsedom NRT Sightline a "bude naďalej pôsobiť v čele celkovej stratégie spoločnosti," podľa tlačovej správy za darmo. #8220;Kirk Sanford a jeho tím pridať doplnkové talent a technológie, ktoré veríme, že vám pomôže urýchliť NRT je celosvetové vedúce postavenie v kasíne platby," povedal pripravené vyhlásenie od Pána Dominelli obsiahnuté v release poker hra na prawdziwe pieniadze.
#8220;Sightline rast má vyletel za posledných niekoľko rokov a zosúladenie s NRT bude naďalej presadzovať hranice inovácie a zároveň rozširuje svoje [nových účtovnej jednotky] zákazníkov so zvýšenou rýchlosťou a podporou rozsiahle zdroje NRT infraštruktúry," povedal Sightline to Pán Sanford.ccording na vydanie vyhlásenia zlúčení, NRT už má silnú prítomnosť v hrách s platbou objemy viac ako US$15 miliárd eur ročne. poker hra on-line.

Poker hra on-line

TOP