Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

a Borgata je vo vlastníctve MGM Resorts, ale nie je jediná, ktorá trpí Portis osud. Potom, čo strávil milióny dolárov ak chcete vyhrať len 27 dolárov v jeho spor s kartou výrobca Gemaco, na Borgata kasíno v Atlantic City dostal trochu dobré správy zenek martyniuk zycie jak poker. Portis vyhlásený konkurz už v druhej polovici roku 2015, napriek tomu, že zarobil viac ako $43 miliónov v jeho deväť rokov v NFL nulový čas dilemu-rec izba-ruleta. V rozhovore s Športy, Ilustrované minulého roka, povedal, že on mal za zabíjanie tých, ktoré urobil ho zle finančne top kasíno destinácií na svete. V roku 2011, Portis bolo hrať poker v kasíne, keď sa uchádzal o hazardných hier úver top kasíno en ligne francúzsko. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre top casino france en ligne.
Portis, ktorý hral na oboch Denver Broncos a Washington Redskins, bude dobre na jeho dlh tým, že mesačné platby od teraz až August 2021, že výške 10% "všetky hrubé príjmy presahujúce $30,000", že on zarobí počas tohto obdobia, súdne dokumenty ukázali. On zabezpečené dlhové s osobnými kontrolami, ktoré odrazil vyššie ako futbalové mimo Marquette Kráľa nohy. MGM žalovaný v roku 2014, ale prípad ešte nebol vyriešený.

Clinton Portis, bývalý NFL beží späť, má sa nakoniec dohodli na splácanie väčšina peňazí z hazardných hier dlh, ktorý pribehol na kasíno v roku 2011, podľa CardPlayer správa lady gaga poker face španielsky.

Zenek martyniuk zycie jak poker

TOP