Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
T

eraz, hovory—najmä z členov vládnucej strany—sú montáž v Japonskej Stravy oslobodiť bitcoins zo spotrebných daní. Nedávno, regulátorom v krajine, predložila návrh, ktorý bude vidieť digitálnej meny ako bitcoins zaobchádzať ako skutočné peniaze test zapnúť automat. Minulý rok však Európsky Súdny Dvor (ESD) vyhlásil, že výmeny bitcoins a iné digitálne meny, sa má zaobchádzať ako tradičné peniaze, ako sú bankovky a mince, a teda sú oslobodené od dane z pridanej hodnoty (DPH). 5, že bitcoin kúpili by mali byť oslobodené od 8 percent spotreby dane, Nikkei hlásené otestujte poker iq skóre. Ak chcete zmeniť tlačí prostredníctvom finančných inštitúcií, ktoré sa zaoberajú cryptocurrencies bude čoskoro musieť zaregistrovať s FSA, ktorý dúfa, aby sa zabránilo ďalším Mt test drive unlimited 2 casino režime offline. Pred niekoľkými týždňami, Japonsko Finančné Služby Agency (FSA) navrhnuté na virtuálnych mien byť použité nielen za tovary a služby, ale aj ako alternatíva pre zákonného platidla prostredníctvom nákupov a obchodov inn hory bohov.

Gox kolaps z deje kasíno. V japonsku je v súčasnej dobe jediný člen Skupiny Siedmich priemyselne vyspelých národov, ktoré dane bitcoins. Na daň, alebo nie dane, ktoré je otázka, že Japonci zákonodarcovia sú mulling viac.

Podľa správy, Akimoto požiadal Minister Financií Taro Aso: "nemôžete považujete za neuloženie spotrebných daní na bitcoins v súlade s medzinárodným trendom?" Minister financií údajne odpovedal, že "Japonsko nie je sám", keď príde k zdaňovaniu virtuálnych mien nové mexiko.

Test zapnúť automat

TOP