Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
U

EG sa snaží začať tribal on-line hazardných hier stránok na niekoľko rokov, s prvým zahnutý nahor s Oklahoma je Cheyenne a Arapaho Kmene na dohodu začať PokerTribes.com reálny-peniaze on-line hazardných hier stránok, ktoré by prijať zákazníkov z krajín mimo Spojených Štátov kasíno v severnej west virginia. Vysoko kontroverzné riešenie prepadli pred mieste vzal jeden staviť, čo vedie k správy, že Národné Indickej Hracie Komisie (NIGC) bolo vyšetrovanie UEG, ktorého majiteľom Fred Khalilian bol predmetom multi-milión-dolár klamlivé telemarketing rozsudky Federálnej Obchodnej Komisie. Nevyzerajú teraz, ale Iowa Kmeňa Oklahoma je reálne peniaze on-line hazardných hier plány pristúpil o krok bližšie k realite po zabezpečenie hernej licencie z Isle of Man (IOM) regulátorov.
Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre najlepšie hazardných hier stránok sign up ponúka. GUMY, STRETNÚŤ sa v CESTNEJ ten, Kto to zažil medzinárodne známych treťou stranou je, že v ich práci výrez pre nich, ak sa chcú obrátiť PokerTribe do úspešného on-line hazardných hier prevádzka najlepšie stránky s hazardnými hrami kanada reddit.

Je to tiež jasné, prečo UEG sa zobrazí tak túži vymaniť sa od tohto herného prevádzky, rovnako ako to, zdá sa, konečne prináša rokov nesplnené sľuby, tribal operátorov. UEG následne zahnutý nahor s Iowa Pokolenia na spustenie PokerTribe.com, ktorého skutočné peniaze operácie prijaté požehnaním štátu Oklahoma zákonodarcov takmer 18 mesiacmi. Ale máme podozrenie, že tak ako v noci nasleduje deň, výpisu takto čerpadla najlepšie stránky s hazardnými hrami kanada športy. Avšak, zatiaľ čo stránka začala zadarmo-hrať poker operácií, a to opakovane, oneskorené jeho reálne peniaze a začať na základe jej potreba "koordinovať so zahraničnými vládami." Vo vyhlásení, ktoré vydal na štvrtok, Iowa Kmeňa predseda Bobby Walkup povedal licenčný proces mali "brať dlhšie, než sme si predstavil", ale povedal oneskorenia ", pretože sme indiánskeho kmeňa a držané do vyššej herné právne a regulačné štandardy." MAJETKU PREVODOM Walkup nemal ponúknuť konkrétnu časovú os pre PokerTribe je reálne peniaze do obehu, hovorí iba to, že by to ísť žiť "niekedy na jeseň tohto roka." Avšak, Walkup urobil sľub oznámenia v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov, pokiaľ ide o predaj softvéru spoločnosti spoločne vo vlastníctve Kmeňa a UEG na "medzinárodne uznávaná spoločnosť." Walkup povedal predaja spoločne vlastnený online hranie majetku, vrátane licenčnej zmluvy na softvér, na "spoločnosť, ktorá má medzinárodne známej značky" bolo v jeho "posledných fázach." Walkup ďalej tvrdil, že tento "nový vzťah, budú prínosom pre Kmeňa a nový softvér majiteľa." Walkup tiež sľúbil, že na bezprostredné oznámenie o prijímaní nového generálneho manažéra "skúsenosti v medzinárodnej on-line hranie", ktorí budú dohliadať nad PokerTribe je reálne peniaze a spustenie.

Kasíno v severnej west virginia

TOP