Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
F

ree-to-play, športové predpoveď hry inovátor SportCaller oznámila, že podpísala dohodu, že budú vidieť poskytnúť Austrálsky online bookmaker Sportsbet s radom lokalizované tituly ponúka jackpoty až AU$350,000 (US$263,480).
SportCaller vysvetlil, že to spočiatku dodávané Melbourne-založené Sportsbet zadarmo-hrať Národná Basketbalová Asociácia (NBA) titul, ale čoskoro bola re-poverený vypracovať na mieru portfólio hry zahŕňajúce rugby league a Austrálsky futbal, pravidlá s cieľom pomôcť online stávkovej kancelárie impulz nadobudnutie a udržanie ceny poker online pertama di indonézia. Dublin-so sídlom SportCaller je uvedené, že riešenie bude vidieť integrovať všetky jeho hry do jedného Sportsbet aplikácie prostredníctvom najnovších titulov pýta užívateľom predpovedať gólu alebo skúste najprv cez viacero stávok, propozície v piatich vystupoval týždenný Národný Rugby League alebo Austrálsky Futbal, Liga majstrov ako sa môžem zastaviť môj syn z hazardných hier.

Cillian Barry, Generálny Riaditeľ pre SportCaller, opísal vysporiadať s Sportsbet ako "jasné" pred vyhlasuje, že športové prevádzkovateľ má odborné znalosti a ambície investovať a rast podielu na trhu " po Austrálii. "S priekopníkom free-to-play jackpot model s futbal a závodné, je to obohacujúce pozrite si naše hry" základné hodnoty vynikajúcu hrateľnosť a bet-prevod export tak účinne do iných športov," čítať Máj 10 výpisu z Barry. "SportCaller je patentovaný schému databázy a integrácie sú dostatočne flexibilné, ľahko prispôsobiť na rozdielne údaje a logika z akéhokoľvek športu, maximalizácia free-to-play možnosti bez ohľadu na to, čo území." SportCaller podrobné, že jeho najnovšie hry bude využívať jednotný prihlasovací systém, ktorý je umožniť užívateľom registrovať, prihlásiť sa, hrať sa a stávku cez "one-peňaženky praxe". To vyhlásilo, že inovácie sú navyše majú jedinečné riadenie vzťahov so zákazníkmi služby s cieľom ponúknuť prevádzkovatelia schopnosť viesť plne kompatibilný s push notifikácie zo zabezpečenej API ako sa môžem zastaviť sám z hazardných hier. Ryan O ' callaghan, Vedúci Športových Výrobkov za Sportsbet, vyhlásil, že on bol 'príjemne prekvapený," za zachovanie ceny a výkonu SportCaller 's free-to-play, NBA hry a že to dal svoju pevnú dôveru požiadať Írska spoločnosť na vytvorenie podobnej tituly "pre našich používateľov cez ďalšie športové kódy" ako sa môžem zastaviť sám hazardné hry online.
"Šancu späť svoje obľúbené hráčov strelí prvý obrovský jackpot bolo prijaté až tak bežné a pravidelné punters," prečítajte si vyhlásenie O ' callaghan..

Poker online pertama di indonézia

TOP