Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
"

Toto partnerstvo spája jeden z Ázie je top online herné spoločnosti a Tottenham Hotspur, jedným z najviac vzrušujúcich a útočiť klubov v anglickej Premier League ako študujete poker facebook. Veríme, že naše vedomosti o vývoji zábavy, interaktívne a zapojenie platformy s poskytovať Tottenham Hotspur medzinárodných fanúšikovskú základňu s vzrušujúce, nový herný zážitok." Tam je niečo, čo sa dá povedať o dvoch spoločností, ktoré majú podobné ciele a spolupracovať s cieľom priviesť ich k uskutočneniu.

S rastúcou popularitou futbal, v Ázii, v kombinácii s Tottenham je vznik dôležitosť v anglickej Premier League, partnerstva medzi týmito dvoma spoločnosťami, mali by využívať výhody pre všetky zúčastnené strany, najmä ak Tottenham si späť-stop ich posledných top-level hrať s, povedzme, majstrovstvá sveta v domácich alebo medzinárodných hrať keď sa red rock casino otvorené. Podobne, Nick Lee, zakladateľ Fun88.com bol rovnako nadšení jeho kravatu-up s top-level EPL klubu keď sa hradiska kasína otvorené.

"Ja som s potešením oznamuje Fun88 partnerstvo s Tottenham Hotspur, ako Klubu Ázijských Stávkových a Herných Partner," povedal. Tottenham a Fun88 forme celkom ideálne zápas a sme nadšení, aby videli, čo majú v obchode za ďalšie dva roky kedy je quest kasína otvorené. "Toto je prvýkrát, Klub podpísal regionálneho partnerstva v Ázii a je do značnej miery dole na značný nárast sme zaznamenali v raste našej medzinárodnej fanúšikovskú základňu v priebehu posledných niekoľkých rokov." "Viac ako 60% našej globálnej základňu fanúšikov pochádza z Ázie a spolu s Klubu sa dostať cez Barclays Premier League vysielanie platformu, sme v ideálnom prípade umiestnený na podporu Fun88 je pokračujúci rast v Ázijskom trhu," Odvod dodáva zadarmo poker čipy wsop app.

Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre zadarmo poker čipy zynga texas holdem.

Ako študujete poker facebook

TOP