Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
T

oľko pre poker je hra pre šťastie!!!!Pozrime sa na počítač dôsledne vyhrať v sloty v iyi online poker siteleri. Helsinki-narodil Sandholm údajne vyhlásil, že on sa usadil na hru no-limit Texas hold ' em poker, pretože to by mohol byť použitý ako model pre reálny život "nedokonalé" situácie, ako sa vyskytujú v cyber-security alebo vojenskej stratégie v iyi online casino siteleri. Ale, ako 80.000 rúk sa ukázalo byť príliš málo na vytvorenie nadradenosť buď človek alebo počítač s štatistickej významnosti, čo viedlo Sandholm tím zvýšiť počet ruky pre tento mesiac prípade o 50%. Podľa správy z Washington Post noviny, Mozgy Oproti Umelej Inteligencie: Upping Ante prípade začala 11.

V Carnegie Mellon University predchádzajúcich muž-versus-stroj súťaže v roku 2015, počítačový program christened Claudico zhromaždené menej žetónov ako tri zo štyroch ľudské hráčov, proti ktorým bolo súťažiť v iyi online poker hry mobilné hry na stiahnutie. januára v Riekach Kasíno v Pittsburghu a zahŕňa počítačový program christened Libratus ísť hore proti štyroch profesionálnych hráčov pokeru zahŕňajúca Jason Les, Dong Kim, Daniel McAulay a Jimmy Chou v 120,000 rúk heads-up no-limit Texas hold ' em. Po odštartoval pred dvoma týždňami, 20-deň človek-versus-stroj poker turnaj uskutoční v Pennsylvania videl počítačového programu, ktorý vyvinuli vedci z Carnegie Mellon University závod do rozhodujúci náskok 916 poker depa folsom. Mozgy Oproti Umelej Inteligencie: Upping Ante podujatie je sponzorované rizikového kapitálu firmy GreatPoint Podnikov spolu s Avenue4Analytics, TNG Technology Consulting, Intel, Optimalizované Trhy Začlenené a publikácie Umelej Inteligencie ca.
"Umelej inteligencie je vytváranie pohybuje ľudia by nikdy robiť. Umelá inteligencia je Marťan hrať poker." Laptop-využitie ľudských sú hráči súperia na podiel na 200 000 prize pool ale majú len 53,000 ruky doľava na dokončenie zatiaľ čo Carnegie Mellon University vedci dúfajú, ak chcete nastaviť nový benchmark v snahe umelej inteligencie.

V iyi online poker siteleri

TOP