Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
V

Máji, BetClic Everest rozšíril svoje sponzorstvo vysporiadať s Olympique Lyonnais mať Everest Poker objaví na tričká sedem-čas Majstrov Francúzska na ďalšie dva roky, to bol ťah, ktorý zabezpečená spoločnosti prítomnosť by byť vpredu a na jednej krajiny najslávnejších klub tímov používa kasíno sloty na predaj. Teraz, on-line hry prevádzkovateľ BetClic, dcérska spoločnosť BetClic Everest Group, začala nový dostihy stávok produkt, BetClic Trávnik, do francúzskeho trhu používa casino ruletové stoly na predaj.
V snahe upevniť pozíciu spoločnosti ako jeden z popredných prevádzkovateľov vo francúzskom on-line hernom trhu, BetClic Rašelina je spoločnosť je nový on-line dostihy stávok ponúka, ktorá začala na novej technologickej platforme poskytované spoločnosťou Groupe Carrus . BetClic je očakáva, že vydať sa na on-line & off-line médiách kampaň, ktorá bude tvoriť, ale nie sú obmedzené na: rozhlas, TELEVÍZIA a jazdecké stlačte bratstvo, na zvýšenie povedomia o ich nových kôň-stávok produkt vo francúzskom trhu je pierko padá kasína otvorené.
Nicolas Beraud , Predseda BetClic Everest Group, povedal v tlačovej správe, "Teraz, s týmto atraktívne a inovatívne ponúka naším cieľom je stať sa vedúcou súkromný operátor vo francúzskom trhu v dostihový stávok segment." Na BetClic Trávnik bude produkt dostupný cez betclic.fr/turf/ domény a spočiatku bude ponúka uvítací bonus 200 percent ďalšou maxime na 50 Euro je pierko padá kasína otvorené práve teraz. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre je pierko padá kasína otvorené dnes.

Používa kasíno sloty na predaj

TOP