Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
H

azardné hry reklama patrí mŕtvych posledný v dôveryhodnosti medzi švédskom dospelých, podľa výsledkov nového prieskumu de sac nohy a ruleta intersport.
Samell navrhol, že potopa hazardných hier marketing znamenalo, že pre priemerného švédskeho spotrebiteľa, "hluku, môže sa stali príliš vysoká" pre nich, aby prijali nič hazardné hry povedať vážne.Švédsko je v procese liberalizing jeho on-line hazardných hier na trhu od 1 de sac nohy a ruleta kappa. Vzdelávanie a výskum najväčšími s 23% účastníkov majú vieru v dôveryhodnosti ich uvádzanie na trh, nasleduje kultúra/zábava (18%), charitatívne (16%), spravodlivosť (14%) a alkohol/pivovarov (13%) de sac nohy nike a ruleta.

Nedávna správa uvádza, že Švédsko je hazardných hier reklamných výdavkov strieľal takmer 45% v minulom roku na SEK5.5b (US$684m), nový trh záznam la jolla trading post casino hodín. Hazardné hry zoradené mŕtvych naposledy s len 1% respondentov nájsť ich marketing prísť-ons dôveryhodné. januára 2019, pričom vo vlastníctve štátu Svenska Spel je on-line monopol a umožňuje medzinárodných prevádzkovateľov ak chcete požiadať o on-line licencie od augusta.

De sac nohy a ruleta intersport

TOP