Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
"

Rafa Nadal predstavuje všetko, čo je skvelé o súťaž – mix talent, intelekt, obetavosť a duševné sily, ktoré môžete nájsť v šampiónov v každom športe," povedal Mark Scheinberg, PokerStars Predseda Predstavenstva. Ako súčasť svojho nového partnerstva, španielsky tenis superstar bude reprezentovať PokerStars v online turnaj, reklamné kampane, a na charitatívne podujatia v blízkej budúcnosti. Hovoriť o dobré načasovanie. Som veľmi šťastný, že sa pri práci s nimi." Podpísanie Nadal by mohol byť marketingový ťah pre spoločnosť, ako PokerStars ako on je pravdepodobne, s ospravedlňujem sa, aby Jason Alexander, najviac high-profil celebrity prevodcu sa už zapojili do ich radov je cudzie kasína otvorené. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre mlyny prasknutie cherry automatu. "Keď som zistil, hra poker, som sa rozhodla pripojiť sa k PokerStars, pretože chápu, čo to znamená byť najlepší a združujú s vlastnosťami majstrov mlyny casino coos bay oregon.

S jeho účasť v PokerStars, spolu s očakávaným nárastom popularity hry v krajine, ktorá nedávno mal svoje vlastné vláda udelenie licencie na online poker operátori ako PokerStars mlyny kasíno v coos bay oregon. Koniec koncov, nemal zarábať na svojej ceste do 11 grandslamové tituly tým, že wimp na súdy.
Rafa bude tiež hrať neoddeliteľnou súčasťou v tom, že prinášajú novú úrodu hráčov na hru, najmä v Španielsku, kde je považovaný za nie menej ako božstvo. "Nie je žiadne tajomstvo, že som rád, súťažiť a pokúsiť môj najlepší vo všetkom, či už to je tenis, golf alebo video hry," povedal Nadal v tlačovej správe.

Je cudzie kasína otvorené

TOP