Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
S

afeCharge bola platobná Karta Industry Data Security Standard ("PCI-DSS") Úroveň 1 certifikovaný od roku 2007 a je kótovaná na Londýnskej Burze CIEĽ trhu (LSE: SCH).
Za výhry riešenie umožňuje plne transparentné iniciovanie a riadenie žiadosti o výber black jack rezervný e kvapalina recenziu. "Obe Paddy Power Betfair a SafeCharge riadenie tímov sa dopustil na dosiahnutie vízie viac bezpečné a efektívne cesty pre hráčov počas citlivé procesov vklad a výber." O SafeCharge SafeCharge International Group Limited je globálny poskytovateľ platobných služieb, technológií a riadenia rizík riešenia pre online a mobilné firmy. Riešenie zahŕňa viacero prístupov k spolupracovať s hráčmi, doma alebo na cestách kompletný ich vklady jednoduchšie a rýchlejšie.

Na SafeCharge skupina má diverzifikované, blue chip klientskej základne a je dôveryhodný platobným partnerom pre zákazníkov z rôznych e-commerce vertikály black jack ridge sand springs. Najväčšie Internetové stávkové výmeny; Paddy Power Betfair vybral SafeCharge poskytovať komplexné technologické riešenie pre alternatívny spôsob platby, vklady a výbery, LONDÝN, 25 qt designer pridať nový slot. SafeCharge je Osobná Pokladňa je unikátna technológia-založené riešenie pre vklady, výbery a rôzne alternatívne spôsoby platby, ktorý optimalizuje všetky aspekty platobného kanála qt ladenie signály a sloty. "Vybrali sme SafeCharge vzhľadom na ich overené a rozsiahle skúsenosti v online hernom priemysle a nadradenosť ich technológie," uviedol Stephen Moffatt, Vedúci Platby, Paddy Power Betfair qt debug signály a sloty.

SafeCharge (LON:SCH), líder v akontácia technológií, dnes oznámila, že Paddy Power Betfair, poskytovateľ celý rad športových stávok a hier výrobkov a jeden z najväčších on-line herných operátorov na svete má vybraný SafeCharge je Personalizovanú Pomoc na uľahčenie pokladni cesta svojich hráčov na celom svete. februára 2016 gvd wauchope na kasíno.

Black jack rezervný e kvapalina recenziu

TOP