Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

ové dôkazy obsahuje rozhovory s jednotlivcami chytili do Projektu Bronz, paralelné AMF vyšetrovanie, ako iní môžu mať úžitok z Baazov je údajné šírenie privilegované informácie predaj poker machine licencie.
Baazov povedal, vyšetrovatelia, že mal "čo skrývať" ale vyšetrovateľ uviedol, že "ľudia blízkosti založenej ich domu" na zakúpenie Amaya zásob predaj da poker brescia e provincia. Baazov tím tvrdí, že Autorité des pochody finančníkov (AMF), Quebec je cenné papiere regulátor robil deväť nových zverejnenia dôkazov len pred tromi týždňami salaš de poker online recomendadas.

Na AMF rozhovor citácie Baazov hovorí Altman bola pôvodne veľmi pesimistický o Hviezdy riešenie prechádza, povedal: "to bolo nemožné, hlúpy a že som strácať svoj čas." Baazov je právny tím tvrdí, AMF rozhovor bol nesprávne vykonať preto, že by som predtým informovala AMF, že Baazov nemal hovoriť, aby ich dobrovoľne hrať online slots casino. júna hrať online s priateľmi poker. Je AMF vyšetrovateľ tvrdil, "celý úrad Manulife cenné Papiere" made obchody na základe tejto informácie ", aby hory peňazí." Baazov uvedené informácie "ma prekvapuje a otrasy mňa." Okrem Baazov, obchodovania poplatky boli tiež podal proti bývalému Amaya exec Benjamin Ahdoot a Yoel Altman, priateľ Baazov a finančný poradca Amaya.

"Nemohli sa zaväzujú, kým Blackrock tam bol." Dohoda nakoniec dospela k záveru 13.

Predaj poker machine licencie

TOP