Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
D

AZN je pohlcujúci zážitok z prehrávania tiež umožňuje zákazníkom ak chcete prerušiť a dozadu live zápasov a sledujte hry v rozlíšení full HD s Dolby Digital Plus 5.1 surround zvuk van der slot.

Služba je k dispozícii na prakticky akékoľvek zariadenie pripojené, vrátane Smart Tv, osobné počítače, tablety, smartphony a herné konzoly. Londýn, August 2016: Vykonávať, svetový digitálne športové obsah a media group, dnes uvádza na trh svoj DAZN služby v Nemecku, Rakúsko a Švajčiarsko tulipány v lisse.

Sme prináša niečo úplne iné." O DAZN DAZN je živé športové streamingovej služby, ktoré umožňuje fanúšikovia sledovať ich športu, ich spôsob, live alebo na požiadanie holandsko. DAZN má vyše 8 000 live podujatí ročne a ponúka najširšiu škálu živých športových stále ponúkané na jednej TV službu van der valk hotel amsterdam je kasíno.

Contacts: Mel Baroni, PR Manager, DAZN Mail: [email protected] Tulchan Komunikácie Stephen Malthouse: [email protected] Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre. DAZN je v súčasnosti k dispozícii v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Japonsku na väčšinu pripojených zariadení vrátane Smart Tv, smartphony, tablety, počítače a herné konzoly najlepších webových lokalít hazardných hier v keni. Naposledy, Vykonajte je OTT divízia pracuje na spustenie DAZN, svet je prvý multi-sport OTT služby najlepšie hranie hier a hazardných hier stavy. DAZN je ako prvý na svete skutočne vyhradená live športové streamingovej služby, poskytovanie fanúšikov s neobmedzeným prístupom na hodinky najširšiu škálu live a na požiadanie šport na prakticky všetky pripojené zariadenia.

DAZN ponúka fanúšikov najširšiu škálu živých športových niekedy na jednej TV servis s vyše 8 000 live podujatí za rok, vrátane NBA, NFL, Tenis, motoristického športu, Box, Ľadový Hokej, Rugby, Šípky a oveľa viac najlepšie meradlo struny pre epiphone casino. Pred Premier League Otvárač na sobotu, Športových Fanúšikov v Nemecku sú teraz schopní podpísať €9.99 mesiac Live Športové Služby Streamingu a vychutnajte si viac ako 8,000 Podujatí ročne.

Van der slot

TOP