Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
S

távkovej kancelárie William Hill je Austrálska divízia sa oživil jeho spiace Centrebet značky len mesiacov po zefektívnenie jeho dole pod činností do jednotného podnikového prítomnosti. V utorok William Hill Austrália oficiálne oznámila znovuzrodenie jeho Centrebet webové stránky a mobilné aplikácie, ktoré je umiestnené ako domov "vážne" racing bettor. Hills Austrália CEO Tom Waterhouse povedal, Centrebet bola "jediná možnosť pre všetkých punters, ktorí chcú, najlepšiu cenu a jediným miestom, kde odborníci môžu získať veľké staviť." Hills získané Centrebet v roku 2013 ako súčasť svojho £455m prevzatia Sportingbet je regulovanom trhu, podnikanie, potom rýchlo oznámila, že konsolidovať svoje celý Austrálsky operácie – vrátane Centrebet, Sportingbet a TomWaterhouse.com – pod William Hill Austrália banner sklenené dvere mail kryt slotu. Po namáhavej zákazník migrácie bol konečne dokončený minulý rok, ale tento týždeň je oznámenie naznačuje, že čísla nemal podporu značky zjednotenie stratégie, ktoré bolo určené, aby sa zabránilo "zmätok" na trhu. Bývalý Centrebet punters uviesť príjem e-mailov a sociálnych médií prísť-ons na konci decembra naznačil, značky oživenie sklo pokerové žetóny na predaj. V snahe woo späť punters to násilne sa sťahoval do Kopcov' miesto, Centrebet zaviazala, všetky stávky punters vyhrať$5k v sobotu a$2,500 na mimovíkendové metropolitan preteky vo všetkých štátoch, nie len Victoria a New South Wales, kde takéto minima sú zákon krajiny.Športové bettors tiež sú prilákalo na značky Power Stávky sportsbook tým, stávky na všetky punters vyhrať aspoň$10k na head-to-head a linka trhoch, pričom ponúka najlepšie ceny na AFL, NRL, NBA, NFL, Grand Slam Tenis a Big Bash Kriket skleného pohára s minca slot.

Medzitým, Kopce, môže stratiť svoj Australian Open courtside prítomnosť, ale spoločnosť je čo najviac svojich zostávajúcich výsady ako Otvorený je oficiálny partner. Spoločnosť len debutoval nová televízna reklama, hrajú Aussie herec Nápravy Whitehead a Kanye West soundtrack, na podporu rýchlosť jeho stávkovanie rozhranie.
Mieste, navrhnutý Fenton Stephens agentúra, bude sprevádzaný maloobchod a integrovaným digitálnym kampane protege lame a ruleta patinage artistique. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre protege lame patin avec ruleta.

Sklenené dvere mail kryt slotu

TOP