Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

FL (a iní, ale my sme sa zaujímali iba v NFL teraz) má pravidlo, Pracovníci (Zranenie) Správu Politiky zubár stoličky v angličtine. Je známe, či ms office vlastne je dotknuté, alebo sa bude konať; NFL neodpovedal na dotaz z PFT sa týka situácie." Florio dodáva, že rozhodnutie nesprávne zoznam Browna stav bol spôsobený tím je túžba, aby nemal žiadne rozptýlenie ísť do musíte vyhrať hru. To je NFL politiky, ktoré informácie pre šírenie verejnosti o všetkých zranených hráčov sa uviesť uspokojivým spôsobom kluby ligy úradu, proti tímu, miestnych a národných médiách, a vysielanie partnerov každej hre týždeň pravidelné sezóny a postseason." Že otvorenie štruktúry sa zdá byť cut-a-suché a neumožňuje na veľkú voľnosť v jeho interpretácii. Je prekvapujúce, potom, že Pittsburgh Steelers overtly klamal na nedávne zranenie správa, zamlčať fakt, že široký prijímač Antonio Brown nebol chýbať hra proti Cincinnati Bengals pre zranenia, ale skôr, pretože interný tím sporu. Ešte pred Sudcov dosiahla rozhodnutie, profesionálnych športových líg ako NFL a NBA boli vocalizing ich názor, že športové stávky malo by obsahovať "integrity poplatok" platené do ligy s cieľom umožniť im, aby polícia ich hry a zabezpečiť tímov nechcel skúsiť vybaviť výsledok ako vybrať stroj v kasíne. Zámerom je poskytovať úplné a kompletné informácie o prehrávači dostupnosti ako vybrať hrací automat.
Už od U. Oni tvrdili, že poplatok by mohol byť kdekoľvek 1-4%, čo môže mať za následok milióny dolárov viac pridá na ich prasiatka.
Niekoľko štátov už prešli svoje vlastné súbory zákony, aby dohliadali na aktivity, zatiaľ čo niekoľko ďalších sa očakáva, že zavedenie právnych predpisov tohto roka ako vybrať hrací automat na kasíno.

Zubár stoličky v angličtine

TOP