Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
V

Austrálii a na malom južnom štáte Tasmánia sa údajne nastaviť zaviesť 15% point-of-spotrebných daní na všetky čisté herné príjmov v nádeji, že prináša v o $3,4 milióna eur každý rok pomôcť spustiť efektívnejšej vlády.
Podľa štvrtok správa z Vnútornej strany Ázijských Hier, pohyb je v dôsledku nadobúdajú platnosť a účinnosť od prvého dňa januára vidieť, Tasmánia sa stal posledným z národa je šesť štáty, aby zaviedli ako povinnosť. Hoci kurz bude údajne byť zhruba rovnaké, že už uložené na prevádzkovateľov hazardných hier v Západnej Austrálii, Queensland a Južná Austrália, to je byť vyšší ako 10% zhromaždené v Novom Južnom Walese a takmer dvojnásobok 8% uložená vo Victorii. Jasné odsúdenie: Napriek údajne obsahuje počiatočné obratu stávok oslobodenie v hodnote približne $101,981, plánované zavedenie dane na ostrove právomoc má však výzva kritiku od miestnych on-line herný priemysel je Zodpovedný Podmienok Austrália obchodu tela je poker hre šancu. Táto skupina je Predseda, Nick Minchin, údajne vyhlásil, že tento presun bude znamenať, že sa na to Podujal vláda sa majú "pochybnú česť" z vyberania daní, ktoré sú na " vyššiu rýchlosť, než akékoľvek iné Austrálskom štáte." Minchin údajne povedal vo Vnútri Ázie Herné... "15% miesta spotreby daň zavedená v Južnej Austrálii hodil a ručnej brzdy na to, že štát racing v priemysle a má takmer priviedol ju na kolená žiadny človek nie je obloha pridať technológie sloty lode.

V Južnej Austrálii, prize money bolo znížiť, pole veľkosti majú zmenšiť, účastníci ušli interstate a zamestnanosť boli stratené žiadny človek nie je obloha pridať sloty na nákladné. Začína oveľa nižšie základne, Tasmánsky vláda má dnes dať, že rovnaké ručnej brzdy na Tasmánsky závodné a hodil jej do budúcnosti obrovskú neistotu." Odôvodnené protiargument: Avšak, CalvinAyre.com oznámil, že Pokladník Tasmánia, Peter Gutwein, následne vydala vyhlásenie, v ktorom obhajoval venovať dane vysvetlila, že jej kurz je zhruba v súlade s účtované Austrálie ďalších piatich štátoch.Údajne prečítajte si Gutwein vyhlásenie... "po konzultácii s priemyslom zainteresované strany, bolo zistené, že bod-z-spotrebných daní budú stanovené vo výške 15% z net podmienok výnosy zo stávkových spoločností a bude vylúčiť tvár hodnota stávky zadarmo poskytujeme na bettors." žiadny človek nie je obloha pridať ďalšie sloty na multi nástroj.

Je poker hre šancu

TOP