Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

re ďalšie aktualizácie na JEDEN Championship™, prosím, navštívte www.onefc.com a sledovať Twitter a Instagram @ONEFCMMA a Facebook na www.facebook.com/ONEFCMMA O JEDEN Championship™ ONE Championship je najväčšie športové médií majetok v Ázijských histórie.
V hlavnej udalosti medzinárodnej mixed martial arts superstar Brandon "Pravdy" Vera zachytil inauguračnej JEDEN Boxera Majstrovstiev Sveta plieniť Paul "Tajfún" Cheng v priebehu minúty prvého kola ich hlava zápasu slot stroj výplaty atlantic city. decembra 2015 – Manila, Filipíny:najväčšie športové médií majetok v Ázijských história, JEDEN Championship™ (JEDEN), elektrifikované zabalené dom na 20.000-miestna Mall Ázie Arena v Meste Pasay, Filipíny s iným večer svetovej triedy zmiešané bojové umenia akcie uzavrieť úžasný rok.

Irina Mazepa St poker face vzorky boney m. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre poker face rock kryt. Reece "Blesk" McLaren Queensland, Austrália šokovaný rodisku davu tým, že porazí Známky "Mugen" Striegl predložením v druhom kole bantamweight súťaže. Filipínsky zarážajúce špecialista, Eugene Toquero zastavil skôr neporaziteľnosť Li Wei Bin Číny v intenzívnej interligy agresívne flyweights poker face semillon sauvignon blanc.
Toquero zvýšila jeho urážlivé výstup v kole dva, týranie Li od konca do konca, s dobre-umiestnil kombinácie poker um leben und tod zusammenfassung. So sídlom v Singapure, svet je najviac vzrušujúce mixed martial arts organizácia je hostiteľom najlepších Ázijských zmiešané bojové umelci a majstri sveta, všetky podpísanie exkluzívnej zmluvy, na najväčšie mediálne vysielanie v Ázii poker um ou dois baralhos. kolo Flyweight zápasu: Alex Silva porážky Ruel katalánsky Predložením (Koleno Bar) na 3:53 zápisnica z 1.

Slot stroj výplaty atlantic city

TOP